.

.

Среќа Среќа Слепи Колекционерски Нараквици Извади Бо-Серија - Од Вовви

Среќа Среќа Слепи Колекционерски Нараквици Извади Бо-Серија - Од Вовви

DEN 255.84
Износ

Иднината изгледа слатко со целосно новите колекционерски нараквици За среќа Од Вауви. Секој пакет содржи држач за нараквица во форма на колаче со изненадување среќно богатство шарм нараквица и соодветно богатство од хартија внатре. Отворете го отворено за да видите што ви подготвува иднината! Со Среќа Среќа, постојат 4 нивоа на реткост : Среќа, Многу Среќа, Многу Многу Среќа, И Ултра Среќа! Носете ја нараквицата—и вашата среќа-на ракавот, тргувајте за да ги соберете сите, па дури и подарете му среќа на пријател на кој му е најпотребно! Тоа е совршен подарок за вас и ВАШИОТ BFF! Среќното богатство е совршен додаток за да го направите вашиот изглед малку посреќен. Можете дури и да го прикачите колачето за богатство на вашиот ранец за да се покажете на сите ваши пријатели! Колку повеќе имате, толку посреќни може да се чувствувате! 100 нараквици за наоѓање, вклучувајќи ја и посакуваната ултра Среќна вистинска детелина со четири лисја натопена со злато. Овој асортиман вклучува 4 колачиња и 4 колекционерски нараквици. Собери ги сите! Затоа, оди напред.. испукајте ги, облечете ги, пронајдете ја среќата и споделете ги. Секој пакет содржи држач за нараквица во форма на колаче со изненадување среќно богатство шарм нараквица и соодветно богатство од хартија . 4 нивоа на реткост : Среќа, Многу Среќа, Многу Многу Среќа и Ултра Среќа. 5 категории за собирање : среќа, пријателство, љубов, успех и авантура 100 нараквици за наоѓање, вклучувајќи ја и посакуваната ултра Среќна вистинска детелина со четири листови натопена со злато. Собери ги сите! Вклученото колаче за шарено богатство може да се закачи од вашата торба како стилска Пукнатина на привезокот носете ги, најдете ја вашата среќа и споделете ги!.

R

Им се допаѓа и на купувачите