.

.

Ореал Париз Возраст Совршена Серумска Кремаста Подлога Шминка, Карамел Беж, 0. фл оз

Ореал Париз Возраст Совршена Серумска Кремаста Подлога Шминка, Карамел Беж, 0. фл оз

DEN 3.33
Износ

Лореал Париз Доба Совршена Серумска Кремаста Подлога Шминка, 340 Карамела Беж, Конечно, шминка специјално дизајнирана за зрела кожа-Лореал Париз Доба Совршена Серумска Кремаста Подлога Шминка, 340 Карамела Беж, е внимателно формулирана подлога која и обезбедува На вашата кожа Витамин Б3 и Хидратантен Серум, а истовремено е погодна за чувствителна кожа. Зрачната Серумска Основа го изедначува тонот обезбедувајќи природна, сјајна покриеност што не се спојува во линии. Сите придобивки од сјајна основа со дополнителна предност на целодневната хидратација и ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50. Лореал Париз Возраст Совршена Серумска Кремаста Шминка За Подлога, 340 Карамела Беж, 0,31 fl oz Ги Замаглува порите и линиите и ја одржува кожата хидрирана со завршница без сјај. Го изедначува тонот и обезбедува природна покриеност што нема да торта или да се смести во редови. Фондацијата за кремаст прав совршена за возраста обезбедува покриеност што може да се изгради. Кремастата подлога во прав е натопена со керамиден антиоксидантен комплекс и минерали совршени за покривање што не торта. Тестирани под дерматолошка контрола и некомедогени.

R

Им се допаѓа и на купувачите