.

.

ЛАК 467 С Кабина Филтер За Воздух

ЛАК 467 С Кабина Филтер За Воздух

DEN 2.67
Износ

Филтерот ЗА воздух ВО кабината МАЛЕ изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме филтер за воздух во кабината за речиси секој автомобил на патот денес. Машките филтри за воздух во кабината се достапни за употреба на и надвор од патот и се дизајнирани за сите временски услови. МАЛЕ ЛАК 467 / С Кабина Филтер За Воздух.

R

Им се допаѓа и на купувачите