.

.

Џејн Девенпорт Драмастик-Топло Срце

Џејн Девенпорт Драмастик-Топло Срце

DEN 383.84
Износ

Додадете малку неуредна драма во вашето уметничко дело со размачканите, водоотпорни стапчиња на Јапеејн. Нивната мазна замагленост слична на маслена боја е бавно поставување за максимални креативни опции. Овој пакет од 3, 75х7, 5х1 инчи содржи шест Драмастики во избрани бои и еден калај за складирање метал. Во согласност СО АСТМ Д 4236. Увезени. Џејн Девенпорт Драмастик-Топло Срце.

R

Им се допаѓа и на купувачите