.

.

Скоч Транспарентна Лента, во. ид. Кутии

Скоч Транспарентна Лента, во. ид. Кутии

DEN 125.12
Износ

КЛИКНИ ТУКА за да ја видите дополнителни шкотски бренд предмети.Кога имате милион и една работа, има една лента за да добиете Транспарентна Лента Scotch®. Јасно е дека силно ги држи работите заедно во еден момент; ги одржува работите заедно долго време. Јасно повеќенаменски идеален за сите работи што треба да ги завршите. И јасно..исчистете користејќи технологија ЗА ЛЕПИЛО 3М, таа продолжува транспарентно и нема да жолта со возраста. Scotch® Транспарентните Полнења на Лентата се вклопуваат во сите стандардни диспензери, непречено се лизгаат од ролната и лесно се сечат без потрошена лента. Што и Да треба да се направи, каде и да сте дома, работа Или училиште Scotch® Транспарентни Ролни За Полнење Ленти се јасно подготвени да одат на работа. Класичен сјаен финиш. Идеален за повеќенаменско запечатување и заштита на етикетата. Инстант адхезија, одлична моќ на држење. Кристално јасно. Идеален на сјајни површини. Непречено ја извлекува ролната и лесно сече. Силно, сигурно, нема да жолто со возраста. Фотографија безбедно. 3/4 во. x 1296 во., 6 Ролни, 1 во. јадро. Прави одлично дополнување на декоративната хартија за завиткување подароци. Лесен за нанесување дизајн кој не се суши или жолт.

R

Им се допаѓа и на купувачите