.

.

Wrangler® Машка Долга Ракав Западна Карирана Кошула

Wrangler® Машка Долга Ракав Западна Карирана Кошула

DEN 303.68
Износ

Wrangler® Машка Западна Карирана Кошула Со Долги Ракави, Големини S-5xl што го прави остар облечен човек? Оваа карирана ткаена кошула инспирирана од западот е одличен почеток. Мека, памучна мешавина ткаена ткаенина изгледа толку добро колку што се чувствува. Има два џебови на градите со предно копче со предвремено затворање за да ги одржува најважните работи безбедни. Други автентични детали вклучуваат кариран дизајн, копчиња за затворање на ракавите и надолу по предните и предните јареми. Обложете ја омилената маичка со долги ракави за пообичен изглед или облечете ја така што ќе ја напикате. Без разлика како го носите, ќе бидете облечени остро со сите очи на вас. Долг Ракав. Редовно вклопување. Два предни џебови. Предвремено затворање. Ракави со манжетни со предвремено затворање. 55% Памук, 45% Полиестер. Стил # 112325187.

R

Им се допаѓа и на купувачите