.

.

Фрлија Алуминиум Раб XD 8X6. С-БЛК ГБ - ЛП, ХД86422080718Н

Фрлија Алуминиум Раб XD 8X6. С-БЛК ГБ - ЛП, ХД86422080718Н

DEN 1088.00
Износ

XD Тркалата ги редефинираат перформансите на и надвор од асфалтот од 1995 година, а со немилосрдната потрага за соочување со можноста ја поставија границата на 11. Дизајнирани за оние кои не прифаќаат средина, XD Тркалата ги поместуваат границите на стилот, опремата и финишот за секој камион, Џип, ТЕРЕНЕЦ или UTV. XD Леано Алуминиумски Раб XD864 22 X10 8 X6, 5 S-BLK GB-LP-18 MM, XD86422080718 N. XD86422080718 N. 8 X6, 5 шема на завртки. Материјал : Леано Алуминиум.

R

Им се допаѓа и на купувачите