.

.

Хансгрое Метрис Една Дупка Славина Четкани Никел

Хансгрое Метрис Една Дупка Славина Четкани Никел

DEN 303.84
Износ

Модерен дизајн и освежувачки висококвалитетни производи. Хансгрое нуди прекрасен дизајн во бањата и кујната и го цени одличниот квалитет. Премиум производи за туш, бања и кујна се достапни во изобилство.Карактеристики : поставување со Една рачка за лесна употреба. Изливот од среден лак обезбедува оптимален клиренс за чистење и употреба. Одводот е вклучен за да се заврши Изгледот Спецификации : Производител : Ограничен Животен Век. Инсталација : Монтирање На Палубата. Заврши : Четкан Никел.

R

Им се допаѓа и на купувачите