.

.

Бакстон Студио Бекер Модерен И Современ Преоден Дневен Кревет Со Бандаж Беж Близнак

Бакстон Студио Бекер Модерен И Современ Преоден Дневен Кревет Со Бандаж Беж Близнак

DEN 6464.00
Износ

Спокојниот дизајн На дневниот кревет Бекер носи елегантна удобност во секој простор во спалната соба. Направен Во Малезија, Бекерот се состои од цврста дрвена рамка обложена со пена и тапацирана со мазна ткаенина. Тафтувањето со копчиња создава шик, современ изглед од кој било агол, додека ролната за превртување обезбедува погодно сместување за гостите преку ноќ. Барајќи склопување, бекерот користи дрвени летви за поддршка на душекот, што ја елиминира потребата за пружина во кутија. Мазните облини создаваат пријатна силуета, што Го прави дневниот кревет Бекер мирен додаток во модерната спална соба..Извлечете ја двојната големина trundle Style : модерни материјали : ткаенина "100% полиестер", мдф, лвл, гумена боја на дрво : беж, црна конструирана од гумено дрво и инженерско дрво обложено со полиестерска ткаенина и обложено со ребра од тафтувано дрво со копче елиминирајте ја потребата за пружина во кутија вклучува : една (1) двојна големина дневен кревет; едно (1) склопување : потребно собрание упатство за нега : место за чистење : димензии : 36,8" висок х 83,1" широк х 43,5" длабока подлога : 29,1" димензии на душекот со висока внатрешност : 39" широк х 74" димензии на длабока газа : 11,4" висок х 76,8" широк х 40,9" длабока големина на душекот : 39" широк х 74" длабока тежина на производот : 119,7 килограми. Извлечете ја двојната големина. Стил : модерен. Материјали : ткаенина "100% полиестер", мдф, лвл, гумено дрво.

R

Им се допаѓа и на купувачите