.

.

Машкиот Антигва Јаглен Чикаго Носи Победа Пуловер Худи

Машкиот Антигва Јаглен Чикаго Носи Победа Пуловер Худи

DEN 944.80
Износ

Кога температурата ќе падне, подигнете го вашиот изглед со Овој Пуловер Со Победа Во Чикаго Од Антигва. Оваа духовна опрема е дизајнирана да ви помогне да се загреете, што го прави совршен за прикажување на вашата тврда фандом во постудено време. Се одликува со задебелена графика На Чикаго, која ќе обезбеди секој да знае каде лежи вашата верност. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Со качулка. Материјал : 52% Памук/48% Полиестер. Пуловер. Машинско перење, сува сува ниска. Долг ракав. Хауба со врвки за влечење. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Бренд : Антигва. Твил апликација графика. Увезени. Пуловер. Предна торбичка џеб.

R

Им се допаѓа и на купувачите