.

.

Вондра Летечкиот Машина Авиони Врвот Патент Екстра Големи XL Ѕид Уметност Постер Печатење

Вондра Летечкиот Машина Авиони Врвот Патент Екстра Големи XL Ѕид Уметност Постер Печатење

DEN 479.84
Износ

Ова е висококвалитетен репродукциски уметнички принт. Сликата е исчистена, дигитално подобрена и обновена онаму каде што е потребно. Ние користиме материјали со супериорна оценка и најнова технологија за печатење за да го создадеме нашиот производ. Големината на секое печатење е 24 х 32 инчи (61 х 81 см). Секое печатење е индивидуално отпечатено на луксузна мазна сатенска хартија. Забележете дека може да има некои варијации во бојата на сликата на екранот и примената вистинска ставка. Ова е предмет на осветленоста и контрастот на поставките на екранот. Сите предмети се испраќаат во силно и цврсто пакување за да се обезбеди безбедна испорака. ВРВНО УМЕТНИЧКО ПЕЧАТЕЊЕ : ова необликувано висококвалитетно ѕидно уметничко печатење мери 24 х 32 инчи (61 х 81 см) и е отпечатено на густа, луксузна уметничка хартија. ГРИЖА И КВАЛИТЕТ : вашите отпечатоци пристигнуваат валани и во силни и цврсти цевки за да обезбедат безбедна испорака. Подготвени се за врамување во боја и стил што најмногу одговара на вашиот декор. Нашите врвни отпечатоци се создадени со користење на најнова технологија за печатење, доставувајќи живописни, долготрајни бои, остри детали и привлечни дизајни. (Ве молиме имајте предвид дека некои варијации на бои може да се појават поради индивидуалните поставки на екранот). РАЗНОВИДНОСТ : Овие отпечатоци обезбедуваатesетско подигнување на секој простор-било да се тоа дневни соби, домашни канцеларии, спални соби, бањи, кујни, па дури И Воздушни Ноќевања Со Појадок Или традиционални канцелариски средини. Со нашиот широк спектар на уметнички стилови од апстрактни до модерни, класични и многу повеќе, има што да се грижиме за вкусот на секој ентузијаст за уметност.

R

Им се допаѓа и на купувачите