.

.

КИЛИМ ГИ - Забава Време Колекција-Спорт Америка Килим

КИЛИМ ГИ - Забава Време Колекција-Спорт Америка Килим

DEN 776.80
Износ

Фини рачно изработени килими од целиот свет. Антички За Современи Европски Или Азиски Американски За Африкански колекцијата Ла Килим има килим што ќе одговара на Вашиот Декор и Вашиот Вкус. Изработени од најквалитетни материјали и дизајнирани да го задоволат дискриминирачкиот Потрошувач или Дизајнер на Ентериер. Доживејте го задоволството од ла Килим во вашиот дом или канцеларија денес. 39 х 58. Направено од 100 проценти Најлон со акција поддршка. Сите Големини Се Приближни.- ШКУ : ЛАРУГ215 ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТ : 39"х58". Висина на купот : 3 мм. Тип На Килим : Површина килим. Име На Колекцијата-Забавно Време. Боја : Мулти-Боја. Материјал : 100% Најлон. Земја На Потекло : Египет. Машина направена. Природно еластичен и водоотпорен. Инструкции за чистење-редовно Правосмукалка и Чистење на самото место - Суво-Не може да се пере во машина.

R

Им се допаѓа и на купувачите