.

.

Елаинили Мода Машко Палто Облека На Свештеникот Средновековна Сценска Облека Ретро Наметка Копче Со Долги Ракави До Облеката На Свештеникот

Елаинили Мода Машко Палто Облека На Свештеникот Средновековна Сценска Облека Ретро Наметка Копче Со Долги Ракави До Облеката

DEN 3.33
Износ

Елаинили Мода Машко Палто Облека На Свештеникот Средновековна Сценска Облека Ретро Наметка Копче Со Долги Ракави До Облеката На Свештеникот, Бели Карактеристики : 1. Карактеристики : секојдневна кошула, краток ракав, ревер, копче, Моден дизајн, пролет, лето и зимска кошула.2. ткаенина : оваа кошула е направена од ткаенина. Тој е лесен, не се намалува, не избледува, апсорбира и ја отстранува потта.3. Дизајн : цветната кошула без ракави има уникатен крој, лабаво вклопување, лабави пазуви, тркалезен врат, мека и дише ткаенина, удобна и неограничена.4. Појавување : целиот овој елек е елек што ве придружува во текот на летото и уживајте во него. Погоден е за совпаѓање со јакна, кардиган, шорцеви, секојдневни спортски панталони и Товарни панталони во пролет, лето и зима.5. Ве молиме запомнете : хемиско чистење, перење, миење машини за ладна вода/миење раце. Измијте ги рацете со ладна вода или нежно исчистете ја машината/не избелувајте/сушете на воздух. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи дека е помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, која може да бидат наши слики или описи.Сезона : Пролет/Aut/Зимски Пол : Малеокн : Фестивали, играње улоги, настапи, сценски материјал : должина на волнена ткаенина : Долги ракави Тип На шема : Печатен Стил : Ретроспективен : Соодветна Дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете миење или сушење ќе добиете : 1 Машка Наметка Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 66cm/25.98" Рамо : 52cm/20.47 "Должина : 139cm/54.72". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Добар квалитет и прифатлива цена. Меката ткаенина не и штети на вашата кожа и е удобна за носење. Удобно, слободно време и стилски. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. поштенски нагоре. машка јакна за дожд лесна. долг кардиган. црн џемпер. машки зимски јакни. поштенски качулка мажи.

R

Им се допаѓа и на купувачите