.

.

Грофри Лажни Трепки Помошен Клип Долготрајни Навивам Крива Брадавица Прошири Рачка Патка Форма Лажни Ресница Продолжување Апликатор Убавина Снабдување, Црна

Грофри Лажни Трепки Помошен Клип Долготрајни Навивам Крива Брадавица Прошири Рачка Патка Форма Лажни Ресница Продолжување Апликатор

DEN 223.68
Износ

Опис : нема штета на окото или кожата околу окото за време на процесот на продолжување со оваа пинцета за лажни трепки, бидејќи има мазни рабови и закривен клип што добро одговара на контурите на окото.Поудобен и почист начин за нанесување екстензии на трепките благодарение на оваа пинцета за лажни трепки, која е designedономски дизајнирана, лесна за чистење, нелизгачка и лесна за чистење grip.It изработен е од пластичен материјал.Оваа пинцета за лажни трепки е долга 6 см и широка 3,5 см.Оваа пинцета за лажни трепки е погодна за домашна употреба и професионална.Име на ставка : Лажни Пинцети За Трепки Материјал : Пластика Карактеристики : Погодно За Носење, Еднократно, Едноставно Работењедетали За Големина : Големина : 6см х 3,5 см/2,36 "х 1,38" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Лажна Пинцета За Трепки нема штета на окото или кожата околу окото за време на процесот на продолжување со оваа пинцета за лажни трепки, бидејќи има мазни рабови и закривен клип што добро одговара на контурите на окото. Поудобен и почист начин за нанесување екстензии на трепките благодарение на оваа пинцета за лажни трепки, која е designedономски дизајнирана, лесна за чистење, нелизгачка и лесна за држење. Изработен е од пластичен материјал. Оваа пинцета за лажни трепки е долга 6 см и широка 3,5 см. Оваа пинцета за лажни трепки е погодна за домашна употреба и професионална.

R

Им се допаѓа и на купувачите