.

.

Лопатки За Девојчиња Со Кратки Ракави Девојки Боди 3м Момчиња Со Печатено Писмо Возбудува Облека Шорцеви За Независност Ден 4-ти јули Ромпер Ленти За Глава Девојки ?

Лопатки За Девојчиња Со Кратки Ракави Девојки Боди 3м Момчиња Со Печатено Писмо Возбудува Облека Шорцеви За Независност Ден

DEN 3.33
Износ

Модно писмо печатење и возбудува дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Сезона : Пролет, Летопогоден за секоја пригода, облека погодна за сезони во лето. Тоа е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за секојдневно носење на бебето. Тип на шема : Пол На Буква : Унисекс Прилика : Ден На Независноста 4-ти јули и друга пригода тип На ракав : пакетот Со Кратки ракави вклучува : 1 ПАРЧИЊА Ромпер+1 ПАРЧИЊА Шорцеви+1 ПАРЧИЊА Материјали за Ленти за Глава носат подобро искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Големина шема : . Големина : 60 Препорачана Возраст : 0-3 Месеци Биста : 48см/18.90" Половината : 38см/14.96" Врвови Должина : 36см/14.17" Шорцеви Должина : 17см/6.69"Големина : 70 Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Биста : 50см/19.69" Половината : 40см/15.75" Врвови Должина : 38см/14.96" Шорцеви Должина : 18см/7.09"Големина : 80 препорачана возраст : 6-9 месеци биста : 52см/20.47" половината : 42см/16.54" врвови должина : 40см/15.75" шорцеви должина : 19см/7.48"Големина : 90 препорачана возраст : 9-12 месеци биста : 54см/21.26" половината : 44см/17.32" врвови должина : 42см/Должина на Шорцеви од 16,54" : 20см/7,87"големина : 100 Препорачана возраст : 12-18 месеци биста : 56см/22,05" половината : 46см/18,11" врвови должина : 44см/17,32" Должина На Шорцеви : 21см/8,27" Ве молиме Дозволете мала разлика од 1-3см поради рачно мерење И мала варијација На бојата За различно поставување на екранот. Пакетот Вклучува : 1pc Romper+1pc Шорцеви+1pc Ленти За Глава Материјали Донесе Подобро Носење Искуство.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред.

R

Им се допаѓа и на купувачите