.

.

на какина Жените Плус Големина Дозвола Жени Цврст Памук Лен Врвка Еластична Половината Долга Широка Нога Панталони

на какина Жените Плус Големина Дозвола Жени Цврст Памук Лен Врвка Еластична Половината Долга Широка Нога Панталони

DEN 0.33
Износ

Жени Обични Цврсти Памучни Ленени Врвки За Влечење Еластичен Струк Долги Широки Панталони За Нозекарактеристики : Долги панталони Со цврста еластичност,Спортски Панталони, Секојдневни Панталони. Нашите панталони се направени од висококвалитетна ткаенина, ултра пријатен полиестер. лесно за ставање и полетување. Овие Совршени за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено. Висококвалитетна ткаенина и шиење оставете ги овие издржливи панталони да стојат до многу денови и ноќи на спиење и игра. За најдобри резултати, измијте со благ детергент на нежен циклус и исушете го на ниско ниво. За да обезбедите максимална удобност, изберете ја вистинската големина избегнувајте премногу долга или премногу лабава облека. Поради преклопување и транспорт, можеби се очигледни брчки. тој ефект на слика се уште може да се постигне. Измијте ги рацете со чиста вода, не избелувајте, не мијте со топла вода и закачете ја да се исуши.Моден дизајн, 100% Нов, квалитетен!Материјал : Полиестер,Спандекс Главна Боја : Како Што Покажува Сликата : Симпатичниот,Моден И моден дизајн ве прават попривлечни одлични за секојдневно, Секојдневно, домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено, исто така одлична идеја за подароци на фестивалот за ревијализа изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, без никаква штета на кожата,дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот, благодарение За Вашето Разбирање!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Големина На Панталони. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Половината Должина На Колкот Е Мал 4 8 34 72см/28.35" 110см/43.31" 108см/42.52" М Среден 6 10 36 76см/29.92" 115см/45.28" 109см/42.91" Л Голем 8 12 38 80см/31.50" 120см/47.24" 110СМ/43.31" хл х-големи 10 14 40 84см/33.07" 125см/49.21" 111см/43.70" ххл хх-големи 12 16 42 88см/34.65" 130см/51.18" 112см/44.09" ххххх-големи 14 18 44 92см/36.22" 135см/53.15" 113см/44.49" ххххххх-големи 16 20 46см/37.80" 140см/55.12" 114см/44.88" карактеристики : вратот на екипажот, долг ракав, печатење букви, џебови од две страни, секојдневно, лабаво вклопување, врвови од туника со пуловер. Повод : Погоден за пролет, aut, зима, секојдневно носење, дома, спорт, канцеларија, училиште, датум, одмор итн. Оваа маица со долги ракави е најдобра за натпревар хеланки, фармерки, шорцеви или слаби панталони за трендовски изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите