.

.

Обична Боја Мазна Табла Спортски Панталони Машки Фитнес Панталони Лето Тенки Лабави Панталони За Обука За Брзо Сушење Машки Полиестерски Шорцеви За Трчање Машки М

Обична Боја Мазна Табла Спортски Панталони Машки Фитнес Панталони Лето Тенки Лабави Панталони За Обука За Брзо Сушење Машки

DEN 567.36
Износ

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен и кул. Тип На Шема : Печатени. Што добивате : 1 компјутер Табела За Панталони : . Големина : С Половината : 80см/31.50" : 94см/37.01" Должина : 50см/19.69"Големина : М Половината : 84см/33.07" : 99см/38.98" Должина : 51см/20.08"Големина : Л Половината : 88см/34.65" : 102см/40.16" Должина : 52см/20.47"големина : Xl половината : 92cm/36.22" : 110cm/43.31" должина : 53cm/20.87"Големина : xxl половината : 96cm/37.80" : 114cm/44.88" должина : 54cm/21.26"големина : xxxl половината : 100cm/39.37" : 115cm/45.28" должина : 55см/21.65". панталони за мажи е одличен избор за секојдневно, работа, одење на шопинг и забава. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ①Материјал Е Направен Од Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни.

R

Им се допаѓа и на купувачите