.

.

Карго Панталони За Мажи Дозвола За Топла Продажба Мажи Изолирани Снежни Комбинезони Џебни Панталони Со Цврста Боја Панталони

Карго Панталони За Мажи Дозвола За Топла Продажба Мажи Изолирани Снежни Комбинезони Џебни Панталони Со Цврста Боја Панталони

DEN 799.84
Износ

Мажи Изолирани Снежни Комбинезони Еднобојни Џебни Панталони Панталони Карактеристики : Овој Секојдневен Дизајниран Со Различен Уникатен И Шик Принт За Боја На Вратоврска,Кој Додава Повеќе Шарм и Нагласува. Силното Влијание На Бојата Ви Овозможува Да Останете Стилски и Расположени Без разлика дали Сте Дома или Спиете. Оваа Симпатична Дневна Облека, Исто Така, Има Многу Одлични Детали : Половината Со Врвка За Влечење Може Да Ја Прилагоди Вашата Половина За Удобно Вклопување. Меката И Лесна Ткаенина Се Лизга Низ Вашата Кожа Како Воздух и Ве Одржува Ладни Цело време. Мода и Одличен Дизајн Го Прават Тоа Не Само Пижама,Дневна Облека, Туку И Модна Облека за Отворено. Уште Повеќе, Ова Е Исто Така Прекрасна Облека За Забави Со Пижами и Добар Подарок за Пријателите и Семејството. Информации за производот : Пол : Машки Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Должина На Ракавите : редовна Должина На Панталоните : Долг Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневен, Дневен Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Панталони ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Големина : С Половината : 72см/28.35" Нога : 60 Колк : 100см/39.37 "Должина : 105см/41.34" . Големина : М Половината : 76см/29.92" Нога : 62.5 Колк : 104см/40.94 "Должина : 107см/42.13". Големина : Л Половината : 80см/31.50" Нога : 65 Колк : 108см/42.52 "Должина : 109см/42.91" . Големина : XL Половината : 84cm/33.07" Нога : 67.5 Колк : 112cm/44.09 "Должина : 113cm/44.49". Големина : XXL Половината : 88cm/34.65" Нога : 70 Колкот : 116cm/45.67" Должина : 113cm/44.49 " менс панталони дозвола под 1 10. Карго Панталони За Мажи Топла Продажба Дозвола Мажи Изолирани Снег Комбинезони Еднобојни Џеб Панталони панталони. менс панталони дозвола под 1 15. менс панталони карго џебови. пот панталони за мажи дозвола.

R

Им се допаѓа и на купувачите