.

.

Вреќа За Спиење За Кампување, Имот За Задржување На Топлина Водоотпорна Вреќа За Спиење, Возрасна За Деца Црвена

Вреќа За Спиење За Кампување, Имот За Задржување На Топлина Водоотпорна Вреќа За Спиење, Возрасна За Деца Црвена

DEN 1.00
Износ

Вреќа за спиење за кампување, Водоотпорна Вреќа за Спиење За Задржување На Топлина, дизајн на Плик За Возрасни За Деца со иста ширина на рамото и стапалото. Горниот аспиратор може да се стегне за да се загрее и да се задржи надвор од студот. Шупливо полнење од памук, меко и удобно, својството за задржување на топлина е силно. Со патент, отпакуван, вреќата за спиење може да се рашири како јорган или подлога. Главата на вреќата за спиење е дизајнирана со прицврстувачи со висока леплива кука и јамка за да спречи случајно отпакување на патентот и истурање на студениот ветер. Двоен крај патент, и внатре и надвор може да се ракува, поудобно за употреба.

R

Им се допаѓа и на купувачите