.

.

Пикокаса Кадифе Спанде Стол Покрива Се Водат Отстранлив, Средно Црвено

Пикокаса Кадифе Спанде Стол Покрива Се Водат Отстранлив, Средно Црвено

DEN 2.67
Износ

Елегантна заштита за вашите столови.Спецификации : Материјал : Кадифе Мек, удобен и брчки не е потребно пеглање.Изработена од спандекс и полиестерска ткаенина, доволно густа, не гледајќи малку.Лесно се става и исклучува, долниот растеглив дизајн ги штити капаците од лизгање надолу.Костум за украсување на домот, декор за забави, церемонија и сл., донесете тотално ново лице на вашите столови.Едноставен и стилски дизајн, истегнување на лизгалки се применуваат на повеќето редовни столици, дајте му на вашиот стар, оштетен или грд стол луксузен и брилијантен изглед. Машина за перење, лесна за чистење и перење. Големина на Стол за костум : (Средна)Висина На Грбот : 18,9-21,7 инчи / 48-55смбек ширина : 15-16, 5 инчи / 38см-42смчалка Должина На Седиштето : 15-16, 5 инчи / 38см-42см ширина на седиштето на столот : 15-17, 7 инчи / 38-45смсед Висина : 1,2-2,8 инчи / 3см-7cmsuit Стол Големина : (Голем)назад висина : 21.7-26nch / 55-66cmback ширина : 15-16, 5 инчен / 38cm-42cmchair должина На Седиштето : 15-16, 5 инчен / 38cmchair Седиште Ширина : 15-18, 9 инчен / 38cmseat висина : 1.2-2.8 инчен / 3cm-Вклучен Е 7кмпакет : 4 * навлаки за стол за Трпезарија (столот не е вклучен)забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка од 0,5-1 инчи поради рачно мерење.2. Вистинската боја можеби малку поинаку од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од осветленоста на екранот на компјутерот или нивоата на осветлување. Мек, удобен, кадифен материјал што се протега од брчки. Безбедно вклопување со зашиен еластичен раб . Погоден за повеќето големини на стол. Висина на грбот : 18,9-21,7 инчи (48-55см), 21,7-26инч/55-66см. Ширина на седиштето : 15-17, 7 инчи( 38-45см), 15-18, 9 инчи/38-48см. Должина на седиштето : 15,0-16,5 инчи (38-42см). Машина за перење за лесна нега. Пакет од 4.

R

Им се допаѓа и на купувачите