.

.

Тајни на кожата 24к Златен Комплет За лице за инстант сјај Со Златна Прашина И Масло Од Сандалово Дрво за Сјајна И Блескава Кожа )

Тајни на кожата 24к Златен Комплет За лице за инстант сјај Со Златна Прашина И Масло Од Сандалово Дрво за Сјајна И Блескава

DEN 0.33
Износ

Збогатен со 24-каратни чисти златни лисја, златна прашина и екстракт од масло од лимон, Златниот комплет За лице Тајни На Кожата Го осветлува тенот и дава природен сјај и младешки сјај на кожата. Ја задржува влагата во кожата и ја зголемува флексибилноста, со што ја прави кожата помазна и го спречува раното стареење. Тајни на кожата 24к Златен Комплет За лице за инстант сјај Со Златна Прашина И Масло од Сандалово Дрво за Сјајна И Блескава Кожа (310гм (6 лесни чекори)).

R

Им се допаѓа и на купувачите