.

.

За 2003-Dodge Ram Меморија 2500, Ram Меморија 3500, Ram Меморија R Концепти Предна Црна Цинк Крст Дупчат Кочница Ротори

За 2003-Dodge Ram Меморија 2500, Ram Меморија 3500, Ram Меморија R Концепти Предна Црна Цинк Крст Дупчат Кочница Ротори

DEN 2383.84
Износ

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Дупчат Ротори На Сопирачките. Прецизни Дупчат Дупки За Максимална Дисипација На Топлина. Потонат За Намалување На Топлинскиот Стрес И Пукнатините. Долготрајна Формула За Напредни Перформанси На Сопирачките Со Мала Прашина. Црн Цинк Обложен За Да Обезбеди Заштита Од ' Рѓа На Центарот И Лопатките.

R

Им се допаѓа и на купувачите