.

.

Каловеј Милс Елен Надворешна Врата 18 30

Каловеј Милс Елен Надворешна Врата 18 30

DEN 381.44
Износ

Прекрасната комбинација на кокошка и гума во оваа врата прават стилски прием за вашите гости. Додека тешката гума додава тежина и елеганција, кокошката делува како природна стругалка на чевлите за да ги спречи остатоците да влезат во вашиот дом. Исчистете или исчистете го цревото. ? Цела сезона, брза боја и толерантна на временските услови? Тешка гумена основа и рамка? Природен центар за кокошки што ги чисти чевлите? Димензии : 30 L x 18w x 1h во.? Природно/Црно.

R

Им се допаѓа и на купувачите