.

.

Типтон Фарма Замав Рака Кат Светилка Бронзена Завршница, Тен Бура Сенка

Типтон Фарма Замав Рака Кат Светилка Бронзена Завршница, Тен Бура Сенка

DEN 0.33
Износ

Оваа впечатлива подна ламба се одликува со модерна функционалност во нејзината гроздобер рамка. Металното тело има бронзена завршница, засилувајќи ја класичната classicетика. Кафеава нијанса на лопатка формира барабан околу светлината и нуди привлечно дополнување на бронзата. Со раката за прилагодување што овозможува светлото да се врти наоколу, тела обезбедува стил и супстанција во трпезарија или канцеларија. Поради Процесот На Производство, Секое Парче Е Уникатно И Ниту Едно Не Е Точно Слично. Ова Тело На Светилката Е Завршено Во Завршница Од Бронзен Челик. Основата На Оваа Светилка Е Квадратно Парче Бронзен Челик. Оваа Светилка Има Подвижна Нишалка За Движење На Светлината Каде И Да Е Потребна. Сенката На Светилката Е Завршена Во Ткаенина Од Кафеава Лопатка И Е Форма На Тапан.

R

Им се допаѓа и на купувачите