.

.

Црвена Капа® Машка Долга Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

Црвена Капа® Машка Долга Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула

DEN 279.84
Износ

С&С Црвениот Кап ' ® Машки Долг Ракав Извршен Оксфорд Фустан Кошула Удобен лев џеб на градите за дополнително складирање. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Одделете дводелен, врвен јарем. Прилагодени ракав плакета. Кутија набори назад.

R

Им се допаѓа и на купувачите