.

.

Кардоне БИОГРАФИЈА Оска Оска П Н: 60-Одговара изберете: 1998-ХОНДА СПОГОДБА, 1999-АКУРА 3.2 ТЛ

Кардоне БИОГРАФИЈА Оска Оска П Н: 60-Одговара изберете: 1998-ХОНДА СПОГОДБА, 1999-АКУРА 3.2 ТЛ

DEN 2.33
Износ

А1 КАРДОНЕ ЦВ Оска Оска П/Н : 60-4167 ЦВ ПОГОНСКА ОСКА. CV Оска Вратило. Одговара Изберете : 1998-2002 ХОНДА СПОГОДБА 6 Цил 3 Л 1999-2003 АКУРА 3.2 ТЛ 2001-2003 АКУРА 3.2 КЛ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

R

Им се допаѓа и на купувачите