.

.

Дорман 924-Предна Странична Врата На Возачот Проверете За Специфични Модели на Тојота одговара изберете: 2003 - ТОЈОТА КОРОЛА, 2003-ТОЈОТА ПРИУС

Дорман 924-Предна Странична Врата На Возачот Проверете За Специфични Модели на Тојота одговара изберете: 2003 - ТОЈОТА КОРОЛА,

DEN 0.67
Износ

Оваа проверка на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната проверка на наведените апликации и е дизајнирана за сигурни перформанси и издржливост. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - оваа проверка на вратата е дизајнирана да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната проверка на наведените апликации. Ја враќа функционалноста - оваа проверка на вратата е направена за целосно враќање на функционалноста на дел откако оригиналната проверка на вратата не успее. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Обезбедете вклопување-за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделот и конфигурацијата во алатката за монтирање на оваа страница. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Тојота Корола : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 Тојота Приус : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

R

Им се допаѓа и на купувачите