.

.

Дизни Бесконечност: Марвел Супер Херои Моќ Диск

Дизни Бесконечност: Марвел Супер Херои Моќ Диск

DEN 87.20
Износ

Дисковите за напојување се физички ставки што играчите ги користат со поставената база За Репродукција за отклучување предмети и прилагодување. Нов сет На Кружни И Шестоаголни Дискови За Напојување ќе биде достапен За Дизни Бесконечност : Марвел Супер Херои. Кружните дискови ќе додадат костими, Област на Напади На Ефекти и тимови. Шестоаголните дискови за напојување ќе додадат ново оружје, возила и прилагодувања на небото и теренот.

R

Им се допаѓа и на купувачите