.

.

Команда Екран Корнизи, Чеша, Ѕид Дисплеј Корнизи

Команда Екран Корнизи, Чеша, Ѕид Дисплеј Корнизи

DEN 0.33
Износ

Не сте сигурни кој команден производ е соодветен за вашиот проект? КЛИКНЕТЕ ТУКА за да ви помогнеме да изберете. Симпатична ги исполнува достапни кога ќе се спари мементос Со Команда Q Дисплеј Корнизи. Command_ Display Ledges се едноставни за закачување-не се потребни алатки! Користејќи Го Командното Лепило, Корнизите на Командниот Дисплеј силно се држат на различни површини, вклучувајќи боја, дрво, плочка и многу повеќе. Сепак, тие исто така излегуваат чисто без дупки или лепливи остатоци што обезбедуваат одлична алтернатива за оштетување на завртките и клинците. Повторното користење на нашата полица за бела слика е лесно како примена на нови Ленти За Полнење На Командата, За да можете да ги симнете, преуредите и повторно да ги користите повторно и повторно! Добро се спарува Со Командата € 21 " Кварцна Слика Полицата за да се создаде галерија ѕид. ВКЛУЧУВА - 2 корнизи за прикажување чеша, 8 средни ленти; 1 полица за прикажување држи 2 килограми. ВИСИ БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕ-Облечете ги празните ѕидови со чисти и едноставни корнизи за да го прикажете вашиот мал декор. НЕ СЕ ПОТРЕБНИ АЛАТКИ-Закачете спомени и повеќе за да ја персонализирате дневната соба, спалната соба, детската соба или канцеларијата. Нема проблеми, нема дупки зад себе и нема штета. СИЛНИ и РАЗНОВРСНИ - Командните Куки силно се држат на различни внатрешни површини, вклучувајќи обоени ѕидови, готово дрво, стакло, плочка, метал и други мазни површини. ОТСТРАНУВА ЧИСТО-Преуредување кога инспирацијата штрајкови; овие ѕидни куки не оставаат лепливо лепило зад себе; Совршен за употреба во вашиот студентски дом, стан, дом и канцеларија.

R

Им се допаѓа и на купувачите