.

.

Хадсон Бебе Бебе Кадифен Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Цврсто Светло Сиво Руно, 18 Месеци

Хадсон Бебе Бебе Кадифен Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Цврсто Светло Сиво Руно, 18 Месеци

DEN 223.84
Износ

Хадсон бебе премиум кадифен вреќа за спиење и ќебе за носење е совршено безбедно ќебе за спиење за вашето малечко да има топла, пријатна, удобна и безбедна ноќ на спиење. Нашата ткаенина е изработена од мек, прекрасен, пријатен кадифен материјал. Нашето ќебе за носење е дизајнирано без ракави со лесна топла кадифена ткаенина, обезбедувајќи совршена рамнотежа за одржување на бебето топло додека сеуште го чува бебето безбедно од прегревање. Нашето затворање со патент овозможува лесно вклучување и исклучување на облекувањето, што е особено погодно за ноќни промени на пелени. Нашата вреќа за спиење ќе ги замени лабавите ќебиња во креветчето и ќе го одржува вашето малечко пријатно, топло и сигурно во текот на ноќта. Хадсон Бебе Бебе Кадифен Вреќа За Спиење, Вреќа, Ќебе, Цврсто Светло Сиво Руно е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење. Безбедно спиење носење ќебе спиење вреќа. Направено со 100% кадифен, пријатна топла ткаенина. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Нашите вреќи за спиење, ќебиња за носење и вреќи за спиење секогаш се наменети да се носат преку детска облека за спиење.

R

Им се допаѓа и на купувачите