.

.

Ханес Жените Панталони

Ханес Жените Панталони

DEN 1.00
Износ

Ханес Женски виножито француски Тери Џебни Панталони Практични странични џебови. Прилагодлив појас за влечење за прилагодено вклопување. Отворете (без манжетни) дното на нозете. Целата удобност На Ханес со нашиот познат појас без ознаки. Содржина на ткаенина : 60% Памук, 40% Полиестер И 58% Памук, 42% Полиестер, 200 - 210 грама. 2xl. Диња Удар Розова. Жени. Ханес. Панталони.

R

Им се допаѓа и на купувачите