.

.

Дизајн Тоскано Поли Во Рајот Папагал На Прстенест Костур: Голем

Дизајн Тоскано Поли Во Рајот Папагал На Прстенест Костур: Голем

DEN 1.67
Износ

Создадете свој шарен тропски рај со нашата статуа на папагалот Поли виси од сопствениот метален прстен и синџир. Совршено обесени во близина на базенот, дворот или сончевата соба, оваа скулптура од папагал од смола во природна големина е прецизно рачно насликана во сите бои на виножитото. Не мора да бидете Свиткана карипска пиратка или глава на папагалот маргарита за да уживате во нашиот Дизајн тоскано ексклузивна статуа на папагалот. 12. во Wx9in Dx21in H. 3 фунти. Рачно фрлање користејќи вистински кршен камен врзан со висококвалитетна дизајнерска смола. Секое парче е индивидуално рачно насликано во целосна боја. Ексклузивно За брендот Дизајн Тоскано и совршено за вашиот дом или градина. Совршено обесени во близина на базенот, дворот или сончевата соба. Ексклузивно За брендот Дизајн Тоскано и совршено за вашиот дом или градина. Совршено обесени во близина на базенот, дворот или сончевата соба. Ексклузивно За брендот Дизајн Тоскано и совршено за вашиот дом или градина. Совршено обесени во близина на базенот, дворот или сончевата соба.

R

Им се допаѓа и на купувачите