.

.

Вистинскиот 10кт Жолто Златен Полуцврст Синџир Фигаро На Лесли;; Затворач За Јастог; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

Вистинскиот 10кт Жолто Златен Полуцврст Синџир Фигаро На Лесли;; Затворач За Јастог; За Возрасни и Тинејџери; За Жени и Мажи

DEN 0.33
Износ

Вистинскиот 10кт Жолто Злато На Лесли 3,5 мм Полу-Цврст Синџир Фигаро е еден од најпродаваните артикли за Возрасни и Тинејџери и ќе изгледа убаво со секоја облека. ПРЕКРАСНО ПАКУВАЊЕ ЗА ПОДАРОЦИ : Секој Предмет е внимателно завиткан рачно во прекрасна кутија за подароци што го прави идеален подарок за Семејството (Брачен Другар; Мајка; Мајка; Тато; Татко; Сестра; Ќерка; Син; Баба; итн.) И Пријатели за секоја пригода; Годишнина; Свадби; Родендени; Денот На Вљубените; денот На Мајките; денот на Татковците и секојдневниот!НАЈСОВРЕМЕНА ТЕХНОЛОГИЈА : ние користиме најсовремена технологија поврзана со безвременско искуство и традиционални техники за рачна завршна обработка за да создадеме најдобар Накит!ПРОИЗВОДИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Кај Скајџелерс се опседнуваме со Квалитетот и Занаетчиството! Ние сме доверлив златар во индустријата повеќе од една деценија со илјадници задоволни клиенти! Горди сме што ви нудиме најквалитетен накит со најниска цена!100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ЗА ЗАДОВОЛСТВО : Сите наши производи се поддржани со 30-дневна политика за Враќање без Проблеми! Купувајте со доверба кога купувате Со Накит. СПЕЦИФИКАЦИИ НА ПРОИЗВОДОТ : Тежина : ~3,43 грама Материјал : Примарна - Чистота : 10кфиниш : Полирандолжина На Предметот : 20 Инчи Должина : 20 Инчен Тип : Фигарохаин Ширина : 3,5 mm Clasp /Конектор : Дебелина На Јастогот (Женски крај) : 2,25 mm Clasp Дебелина (машки крај) : 2,1 mm Clasp Ширина (женски крај) : 3 ширина НА mmclasp (машки крај) : 4,35 Mmfeute : полу-цврст процес На Производство : леано материјал : примарна : златна Гаранција : Доживотна Гаранција ширина на предметот : 3,5 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : ѓердан продаден по единица : Секој Тип На Ѓердан : стилови на синџири пол : унисекс материјал : примарен - БОЈА : процес на производство на жолта боја 2 : Машина направена 10к жолто злато Јастози Цврсти За нас : во скајјевелерс се гордееме што Ви нудиме Најквалитетен Накит со најниска цена! Сите наши предмети ИМААТ БЕСПЛАТНА испорака и се поддржани од нашата гаранција за враќање на парите од 30 дена! Купувајте со нас и добијте : Брза И Бесплатна Испорака Најквалитетен Накит Најниски Цени30 Дена Гаранција За Враќање На Парите Бесплатна Кутија За Подароци Изработена од 10кт Злато и печат 10к. Спецификации : Материјал : Примарна - Чистота : 10К; Заврши : Полиран; Должина На Предметот : 20 инчи; Должина На Синџирот : 20 инчи; Тип На Синџир : Фигаро; Ширина На Синџирот : 3,5 мм; Затворач /Конектор : Јастог; Дебелина На Затворачот (Женски крај) : 2,25 мм; Дебелина На Затворачот (машки крај) : 2,1 мм; Карактеристика : Полу-Цврст; Материјал : Примарен : Злато; Ширина На точка : 3,5 Мм; Пол : УНИСЕКС;. Пакување подароци : Секоја ставка е внимателно спакувана во нашата прекрасна кутија за подароци. Брз И Бесплатен превозот.

R

Им се допаѓа и на купувачите