.

.

Плус Големина Жени Панталони Со Висок Струк Дами Обични Врвки За Влечење Прави Панталони

Плус Големина Жени Панталони Со Висок Струк Дами Обични Врвки За Влечење Прави Панталони

DEN 442.72
Износ

Почитуван клиент, добредојдовте во мојата продавница. Совршен за јога, вежбање, фитнес, трчање, фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Големина : S,M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL.Боја : Сива,Црна,Бела,Каки. Карактеристики : Обична, Широка Нога,Еластична Половина,Врвка За Влечење, Џебови. Тип : Панталони,Панталони. Прилики : Многу Погоден За Плажа, Одмор, Патување Или Секојдневно Секојдневно Носење Итн. Материјал : Мешавина Од Памук. Намалување На Ногата На Панталоните : Широка Нога. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Големина шема . Големина на ОЗНАКА : С : Големина НА САД : (4) -Половината : (65-67СМ) -Колк : (91-94СМ)- - - - - Должина : (98-100СМ). Големина на ознака : М : Големина НА САД : (6) - - - Половината : (70-72СМ) - - - Колк : (97-99СМ)- - - - - Должина : (99-101СМ). Големина на ознака : Л : Големина НА САД : (8) -Половината : (76-80СМ) -Колк : (103-107СМ) -Должина : (100-102СМ). Големина на ознака : XL : Големина НА САД : (10) - - - Половината : (84-88СМ) - - - - Колк : (110-116СМ) - - - - - Должина : (101-103СМ). Големина на ознака : 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Половината : (92-96 CM) - - - - - - Колк : (119-124 CM)- - - - - Должина : (102-104 CM). Големина на ознака : 3 XL : Големина НА САД : (14) -Половината : (100-104 CM)- - - - - -Колк : (128-132 CM)- - - - Должина : (103-106 CM). Големина на ознака : 4 XL : Големина НА САД : (16) -Половината : (108-112 CM)- - - - - -Колк : (136-140 CM)- - - - -Должина : (104-106 CM). Големина на ознака : 5 XL : Големина НА САД : (18) -Половината : (116-120 CM)- - - - - -Колк : (144-148 CM)- - - - -Должина : (105-107 CM). Пакет Вклучени : 1 х Жените панталони. Забелешки : . Ве молиме Дозволете 2-3 См Разлика Поради Рачно Мерење. Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистинската Точка Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме за Вашето Разбирање (1 инч = 2,54 см). Посета на Нашата Продавница, ќе го најдете она што ви треба! Карактеристики : Обична, Широка Нога,Еластична Половина,Врвка За Влечење, Џебови. Тип : Панталони,Панталони. Еластичен струк со за совршено удобно вклопување. Применливи Прилики : Многу Погоден За Плажа, Одмор, Патување Или Секојдневно Секојдневно Носење Итн. Совршен за јога, вежбање, фитнес, трчање, фитнес ентузијасти и секојдневно спортување. Елегантна висококвалитетна ткаенина,дише,мека,анти-чувствителна, лесна за чистење, не е лесна за замаглување топчиња.

R

Им се допаѓа и на купувачите