.

.

Шарлатан Патка Трговија дуксер дуксер модни жени мажи зимски Пуловери Харајуку Унизе Дуксер Жени Мажи Облека

Шарлатан Патка Трговија дуксер дуксер модни жени мажи зимски Пуловери Харајуку Унизе Дуксер Жени Мажи Облека

DEN 399.84
Износ

Детали за големината : можете исто Така да ја изберете вистинската големина според вашата висина (см) и тежина (кг) според нашата табела со големини,на следната слика од облеката!!. Size : XXS,Bust : 86cm,Length : 63cm,Shoulder : 39cm,Sleeve : 58cm Size : XS,Bust : 92cm,Length : 65cm,Shoulder : 41cm,Sleeve : 60cm Size : S,Bust : 98cm,Length : 67cm,Shoulder : 43cm,Sleeve : 62cm Size : M,Bust : 104cm,Length : 70cm,Shoulder : 45cm,Sleeve : 64cm Size : L,Bust : 110cm,Length : 73cm,Shoulder : 47cm,Sleeve : 66cm Size : XL,Bust : 116cm,Length : 76cm,Shoulder : 49cm,Sleeve : 68cm Size : 2 XL,Bust : 122cm,Length : 79cm,Shoulder : 51cm,Sleeve : 70cm Size : 3 XL,Bust : 128cm,Length : 81cm,Shoulder : 53cm,Sleeve : 72cm Size : 4 XL,Bust : 134cm,Length : 83cm,Shoulder : 55cm,Sleeve : 74cm. Материјал : Полиестер, Мек, Дише,Удобенсезона : Зима,Aut,Пролет : Жени, Мажи 1. Ние ќе го испратиме во рок од 1-5 дена (работни дена, не-празници) откако платформата ќе го потврди плаќањето. 2. Ние ќе го следиме начинот на испорака што ќе го изберете за брзо испраќање на стоката за вас. 3. Ако не ја добиете вашата стока во проценетото време, ве молиме контактирајте не. Ние ќе ја следиме пратката и ќе ви се вратиме што е можно поскоро. Нашата цел е да ги задржиме нашите клиенти среќни! 4. Ве молиме, не покренувајте спор без никаква комуникација, ние сме подготвени да ви помогнеме да го решите проблемот. Совети по продажбата на услуги : 1. Ако производот не одговара на описот или е оштетен во транзит, ве молиме испратете ни слика и ние ќе се потрудиме да ви служиме или да ви испратиме нов производ. 2. Ако пакетот е изгубен или некои производи се изгубени, ве молиме контактирајте не и испратете ни ги сликите, ние ќе ви ја испратиме изгубената ставка/пакет или ќе ви дадеме целосна наплата.

R

Им се допаѓа и на купувачите