.

.

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Пливаат Рашгард Сет, Цветни Фламинго, Дете

Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Пливаат Рашгард Сет, Цветни Фламинго, Дете

DEN 3.33
Износ

Хадсон бебе rashguard сет има појавување на rashguard и дното поставени во забавни бои и отпечатоци. Нашиот премиум комплет за костими за капење се одликува СО 50+ заштита од сонце И е направен со врвни ткаенини. Нашиот комплет костими за капење е оптимален за носење во базен, на плажа и за какви било активности на вода. Хадсон Бебе Новороденче И Мало Девојче Пливаат Рашгард Сет, Цветни Фламинго е одлично бебе и мали најважен сет за вашето малечко. Комплетот вклучува осип и дно. Премиум сет за костими за капење. УПФ 50+ заштита од сонце. Ткаенина за брзо сушење. Достапни, висококвалитетни костими за капење.

R

Им се допаѓа и на купувачите