.

.

Scrubstar Женска Сезонска Цврста Јакна За Чистење За Загревање

Scrubstar Женска Сезонска Цврста Јакна За Чистење За Загревање

DEN 737.12
Износ

Функцијата и модата одат рака под рака со јакната за чистење На Scrubstar. Овој удобен врв е дизајниран со многу џебови за да можете да ги држите вашите најважни работи при рака. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 5'10", Половината : 26", Биста : 33", Колковите : 36". Моделот носи големина С. Опуштено вклопување. Екипажот; предвремено затворање. Долги ракави со ребрести манжетни. Два предни џебови за лепенки, лента за комунални услуги и шанкови за слот за моливи. 52% Рециклиран Полиестер/40% Полиестер/8% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Женска Пилинг Јакна од Scrubstar.

R

Им се допаѓа и на купувачите