.

.

Дорман 905 - Автоматски Менувач Кабел За Специфични Модели НА CHEVROLET GMC Одговара изберете: 2010-CHEVROLET EXPRESS G3500, 2010-GMC SAVANA

Дорман 905 - Автоматски Менувач Кабел За Специфични Модели НА CHEVROLET GMC Одговара изберете: 2010-CHEVROLET EXPRESS G3500,

DEN 3.33
Износ

Овој кабел за менувач на автоматски менувач одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот кабел за опрема за да обезбеди сигурна поправка. Изработен од квалитетни материјали, тој е опширно тестиран за да се обезбеди долг работен век. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - овој кабел за менувач на автоматски менувач одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел од опремата. Издржливи материјали - овој менувач кабел е произведен од квалитетни материјали за издржливост. Економично решение-нуди оригинален квалитет на опремата по конкурентна цена. Тестиран квалитет - овој дел претрпе обемно тестирање за да обезбеди квалитетно вклопување и сигурни перформанси. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Шевролет Експрес 3500 : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 Шевролет Експрес 4500 : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020. Гмц Савана 3500 : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 Гмц Савана 4500 : 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020.

R

Им се допаѓа и на купувачите