.

.

Јасно Масло Светилка Оџак Стакло Керозин Светилка Оџак Стакло Светилка Оџак Сенка

Јасно Масло Светилка Оџак Стакло Керозин Светилка Оџак Стакло Светилка Оџак Сенка

DEN 1.67
Износ

Опис. Овој производ е керозинска светилка сам стаклена абажур, која е изработена од врвен материјал, безбедна и издржлива за долготрајна употреба. Погоден за спална соба, дневна соба и многу повеќе. Може да ја заштити вашата светилка од ветер. Исто така, тоа може да создаде романтична и топла атмосфера без блескави. Оваа сенка на светилката е погодна за употреба во домот, продавницата, студентскиот дом, студентскиот дом, хотелот и некои други прилики. Карактеристики. - Боја : Транспарентна боја. - Материјал : Стакло. - Големина : 17,50Х7, 60Х7, 60см/6, 88Х2, 99Х2, 99инч. - Овој оџак од керозинска ламба е изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба. - Оваа едноставна абажур може да се користи ЗА САМОСТОЈНА керозинска светилка и добар ветроупорен ефект. - Може да создаде топла атмосфера за вашиот дом или други места што сакате да ги декорирате . - Ја прави вашата соба и спална соба полни со топлина и расположение. Убава и модерна, едноставна боја за појавување. - Оваа сенка на светилката е погодна за употреба во домот, продавницата, студентскиот дом, студентскиот дом, хотелот и некои други прилики. Овој оџак од керозинска ламба е изработен од врвен материјал за издржлива и практична употреба. Оваа едноставна абажур може да се користи ЗА САМОСТОЈНА керозинска светилка и добар ветроупорен ефект. Може да создаде топла атмосфера за вашиот дом или други места што сакате да ги декорирате. Ја прави вашата соба и спална соба полни со топлина и расположение. Убава и модерна, едноставна боја за појавување. Оваа сенка на светилката е погодна за употреба во домот, продавницата, студентскиот дом, студентскиот дом, хотелот и некои други прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите