.

.

Музичка Нота Навлака За Јорган Со Шема На Пеперутка Целосна Обвивка За Утешител На Темата Муцис За Деца Момчиња Девојчиња Тинејџери Сиво Бела Постелнина Поставена

Музичка Нота Навлака За Јорган Со Шема На Пеперутка Целосна Обвивка За Утешител На Темата Муцис За Деца Момчиња Девојчиња Тинејџери

DEN 479.84
Износ

Опис На Производот. Зошто го избирате Г-ДАК?Г-ДАКЕ е бренд во домашна мода со 10 години професионално работење во домашни текстилни производи, имаме дизајн на различни стилови на комплети за постелнина и ќебе за најдобро да ги исполниме вашите барања, посветени сме да создадеме пријатна средина за спиење за да ја освоите вашата доверба со нашиот квалитет. Оригиналниот Дизајн На моделите е дизајниран од нашиот дизајнер, а сите видови дизајни можат добро да одговараат на вашиот домашен декор. Доверлив Квалитетимаме сопствени дизајнери и фабрика, од дизајн, производство и пакување, строго контролирајќи го секој производствен процес, а квалитетот на производите е загарантиран. Спецификацииматеријал : Полиестер. ГОЛЕМИНА Близнак 175х218 ( см) 68х90 ( инчен) Перница случај 20""x26""Целосна 200x228 ( см) 79x90 ( инчен) Перница случај 20""x26""Кралица 228x228 (см) 90x90 (инчен) Перница случај 20""x26""Крал 264x 228 (CM) 104x90 (инчен) перница случај 20""X36""". Процес на производство : Пренос на печатење [Специјални Упатства] податоците За оваа големина се нормален феномен дека грешката е во рамките на 2-4см поради различни методи на мерење. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење одделно во ладна вода, без омекнувач, без белило, исушете ја сувата ниска топлина, без листови за сушење, пеглајте на тивок оган. Пакет : Пакет : 1 Прекривка За Јорган + 2 Навлаки За Перници € Корисни И практични, капакот на јорганот лесно се отстранува и мие. Еколошки реактивен процес На Печатење и боење,јасна шема,нашиот прекрасен избор на живописни бои нема да исчезне по миењето и се убав, елегантен начин за ажурирање на вашата спална соба. Ткаенината е отпорна на дамки, отпорна на избледување и отпорна на брчки за живеење без проблеми.Оваа навлака за јорган не собира прашина, коса. Машина за перење во ладна вода и сушење на ниско ниво, брчки resistant.It е карактеристичен по својата единствена мекост, тенкост и сила. Ве молиме Запомнете : Ова Е Прекривка За Јорган-НЕ утешител.Овој комплет за покривање на јорган не е совршен само за вашата спална соба,гостинска соба,дневна соба,Стан на Колеџ,туку и одлична Идеја За Подароци За Божиќни Новогодишни Подароци За момчиња девојки жени мажи дете дечко девојка возрасни. Упатство за нега : Нежно Перење Во Машина На Ниска Температура Не Избелувајте Не Сушете Чисти Суши брзо на суво суво ниско, отстранете веднаш, не пеглајте. Одделете ги во серии со темна и светла боја, кога ќе се измијат. Не ставајте течни детергенти за перење директно на постелнината, прво треба да ја растворите во водата.

R

Им се допаѓа и на купувачите