.

.

Флеш Мебел Пери Комерцијални Одделение Сина Метал Затворен - Отворен Редење Стол Со Теал-Сина Поли Смола Дрво Седиште

Флеш Мебел Пери Комерцијални Одделение Сина Метал Затворен - Отворен Редење Стол Со Теал-Сина Поли Смола Дрво Седиште

DEN 3.33
Износ

Освежете го изгледот на вашите комерцијални или станбени простори со овој шарен стол за јадење со седиште од полистирен за сите временски услови што нема да изгние, чип или кора. Привлечен и во модерните и во индустриските простори, овој стол во стилот на бистро целосно ќе ги трансформира вашите внатрешни или надворешни забавни простори. Дизајнирана за комерцијални средини челичната рамка е обложена во издржлива завршна облога во прав за да издржи во области со голем сообраќај, како и во вашиот дом. Со статички капацитет од 500 фунти, ќе можете да ги сместите сите посетители онолку долго колку што сте отворени за бизнис. Столот за магацинот, достапен во повеќе бои, пристигнува целосно склопен за ваша погодност и седиштето од поли смола се прицврстува на вашиот стол за неколку минути. Овие столици бришат чисти со вода и неутрален детергент. За долговечност, треба да се внимава да се заштити рамката на столот од долги периоди на влажно време. Флеш Мебел Пери Комерцијални Одделение Сина Метал Затворен - Отворен Редење Стол Со Теал-Сина Поли Смола Дрво седиште. Модерен Шарен Стол За Оџаци со Седиште Од Поли Смола за Комерцијална или Станбена Употреба. Сина Галванизирана Челична Рамка. Теал-Синиот Полистирен Седиште Нема Да Изгние, Чип, или Кора. Вертикална Летва Назад. Седиштето Се Прицврстува На Претходно Склопениот Стол за 10 Минути или Помалку Со Вклучен Хардвер за Монтирање. Држи до 500 КИЛОГРАМИ. Статичка Тежина. Наредени До 8 Столици Високи За Складирање или Транспорт. Чистете Со Вода и Неутрален Детергент. Дизајниран за Внатрешна или Надворешна Употреба. Мерења НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Стол : 18"W x 20"D x 33"H; Големина На Седиштето : 12-14"W x 14"D x 17,5"H; Големина На Грбот : 18"W x 17"H Големина На Седиштето : 13,75"W x 14,25" D x .75"Х.

R

Им се допаѓа и на купувачите