.

.

Каролини Богатства CK2677PW Fall Жетва Црвен Дакел Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W, разнобојни

Каролини Богатства CK2677PW Fall Жетва Црвен Дакел Платно Ткаенина Декоративна Перница 12H x16W, разнобојни

DEN 239.84
Износ

Каролини Богатства CK2677 PW1216 Fall Жетва Црвен Дакел Платно Ткаенина Декоративна Перница 12 H x16 W, повеќебојна Есенска Жетва Црвен Дакел Платно Ткаенина Декоративна Перница CK2677 PW1216. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Направете ги вашите украси За Денот на Благодарноста попразнични со Оваа Перница За Денот на Благодарноста за каде било внатре или надвор од куќата. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

R

Им се допаѓа и на купувачите