.

.

Кавеитл 3-Години Деца Мало Девојче Е Линија Фустан Одмор Одмор Печатење Без Ракави Секојдневен Сладок Сладок Фустан Со Врвка Пролет Лето Фустан Со Тркалезен Врат Б?

Кавеитл 3-Години Деца Мало Девојче Е Линија Фустан Одмор Одмор Печатење Без Ракави Секојдневен Сладок Сладок Фустан Со Врвка

DEN 393.44
Износ

Деца Мало Девојче Линија Фустан Одмор Одмор Печатење Без Ракави Секојдневен Сладок Сладок Фустан Со Врвка Пролетно Лето Деца Линија Фустан Одмор Одмор Печатење Без Ракави Секојдневен Сладок Сладок Фустан Со Врвка Пролет Лето Материјал : 90% Памук,10% должина На Ракавот : Без Ракави Стил : Должина На Слатка Облека (см) : Над Коленото И модниот дизајн го прават вашето дете попривлечно одлично за секојдневни, Дневни, забави или фотосесија, Исто Така Одлична Идеја За Подароци За Шоу За Деца Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Чувство На Мека Рака, Нема никаква штета На Кожата На Вашето Дете Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 См Поради Рачно Мерење И Мала Варијација На Бојата За Различни Поставки На Екранот,Ви Благодариме За Разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧЕ Фустан Препорачана возраст биста должина на рамената 3-4 Години 10064 См/25,20"28 см/11,02"58 см/22,83"Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 100биста : 64 см/25,20"Рамо : 28 см/11,02"Должина : 58 см/22,83" Идеален За секојдневно И ОБЛЕКА на отворено, Празнични Забави, натпревари, церемонии и фотосесии. Еластична, лесна за ставање и полетување, без собирање, без избледување, издржлива и добро изработена. Машина за перење или рачно перење.

R

Им се допаѓа и на купувачите