.

.

Плоштад гроув француски Мешунки За Кафе Од Ванила Капучино, Сметајте За Пиварите Кеуриг К-Чаша

Плоштад гроув француски Мешунки За Кафе Од Ванила Капучино, Сметајте За Пиварите Кеуриг К-Чаша

DEN 257.92
Износ

На Плоштадот Гроув правиме вкусни пијалоци кои се компатибилни со вашата прва генерација Пиварница Кеуриг К-Куп. Прекрасната заедница На Плоштадот Гроув вклучува три населби, од кои секоја нуди свои уникатни топли и ладни пијалоци со една порција. На Булеварот Бариста, капучино е специјалитет на куќата. Овоштарник лејн е љубител на јаболковина?рајот, додека Чоколадниот Круг е место за богато, старомодно какао. Ве покануваме да ја посетите И примерок Се Што Гроув Плоштад има да понуди. Тоа?е удобно место каде што?ќе се чувствувам како дома, и таму?е прекрасен, удобен пијалок за секого! Сега можете да се препуштите на ова прекрасно кафуле третираат право дома, во секое време. Комбинира чиста, слатка ванила и смели вкусови на кафе во совршена хармонија. Погодно за зафатени утра или кога ви треба задоволство во движење. Кошер сертифициран. Чаши со една порција компатибилни со сите Пивари 1.0 и 2.0.

R

Им се допаѓа и на купувачите