.

.

Lite RF - 3D очила за ТВ - Активен бленда - Црно

Lite RF - 3D очила за ТВ - Активен бленда - Црно

DEN 5904.00
Износ

Xpand Lite RF - 3 D очила за карактеристики и придобивки од ТВ клучеви : Екстремно светло дизајнирање 3Д очила се дизајнирани да имаат лесна, стилска и ергономска рамка за да обезбедат удобно носење за сите. Специјалното прилагодување на носерот помага да се обезбеди подобро вклопување . Универзална компатибилност 3 D очилата XPAND Lite IR се компатибилни со 3 D уреди кои користат IR 3 D протокол за синхронизација, вклучително и XPAND опремени 3Д кина . гејми за игри со двојно гледање 3 D очила LITE IR IR поддршка со двојно гледање Двојно гледање Двојно гледање Двојно View Gaming Gaming кога Сигналот со двојна преглед се емитува, додека XPAND 3 D очилата Lite RF прирачник за поддршка на режимот со двојна преглед за игри со двојна преглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите