.

.

Мичиген со 16 -унца патувач со металик обвивка - генерички бренд

Мичиген со 16 -унца патувач со металик обвивка - генерички бренд

DEN 0.67
Износ

Оддадете почит на вашиот тим каде и да одите со Tumbler NCAA Michigan со метална обвивка. Изработено е од тежок, не-корозивен не'рѓосувачки челик и има капаци за преса за пренесување отпорни на истурање. Овој Tumbler од 16 мл го опфаќа името и логото на тимот во брилијантни бои. Долгата база го олеснува транспортот и се вклопува во повеќето држачи за чаши за возила за дополнителна погодност. NCAA Michigan со 16-унца Травел Тумблер со метална обвивка : Официјално лиценциран. Капацитет : 16 мл. Не'рѓосувачки челик. Совршен за fansубителите на спортот. Се одликува со лого и бои на тимот.

R

Им се допаѓа и на купувачите