.

.

Француски тост момчиња Училишна униформа кратки ракави меѓу -блокирање Поло кошула

Француски тост момчиња Училишна униформа кратки ракави меѓу -блокирање Поло кошула

DEN 2.00
Износ

Францускиот тост го декодира вашиот код за облекување со нашиот прекин на краткиот ракав Поло! Овој поло е креиран со ткаенина од памук мешавина од мешавина која е мека и издржлива и има 3 -копче со 3 копчиња со бисерни копчиња со рамна плетена јака. Мешавина од памук се меша. 50 тестирани за миење, нашите производи последно мијат по миењето. 3 копче за копче со бисерни копчиња. Рамна плетена јака и манжетни. Страничен отвор со дно на опашката. Лента со лента за вратот на ленти. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите