.

.

РАБОТНА РАБОТА И ОРГАНСКИ ОРГАНСКИ ТУРЦИЈА И МАТ

РАБОТНА РАБОТА И ОРГАНСКИ ОРГАНСКИ ТУРЦИЈА И МАТ

DEN 185.28
Износ

Органиси за органска мисирка на C&P Organix Feline Organic Turge со храна со вкус на морска храна со конзервирана храна за мачки користи органски месо од мисирки од слободен дострел како нивна #1 состојка, уверувајќи ги вас и вашата мачка дека секоја мисирка се храни со овластена органска диета без пестициди, без антибиотици, без хормони за раст и Без био-инженерство. Одличен извор на целосен протеин и аминокиселини неопходни за раст и развој. Castor & Pollux Organix Turkey & Seafood Wet Cat Food, 5,5 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите