.

.

Марта Стјуарт Лејксајд со 4 парчиња алуминиумски внатрешен двор сет со пожарна маса од Ове Декос

Марта Стјуарт Лејксајд со 4 парчиња алуминиумски внатрешен двор сет со пожарна маса од Ове Декос

DEN 1.33
Износ

Сетот за внатрешен двор со 4 парчиња за внатрешен двор на Марта Стјуарт Лејксајд со пожарна маса од Ове Декос е стилски и удобен сет за мебел на отворено што ќе го сакате за вашиот отворен простор. Надградете го вашиот двор, тераса или градина со овој елегантен четири-парчен сет комплетен со луксузна пожарна маса. Комплетот има две удобни столчиња за вртење и удобно lovesубов со премија заоблено седиште и потпирачи за грб во сива боја, дизајнирани за долготрајна употреба. Ставете ги овие удобни и кадифен седишта околу луксузната пожарна маса што ефикасно ќе обезбеди светлина и топлина на вашиот двор, покрај базенот или градина. Удобните перничиња со заоблени премија и потпирачи за грб се наоѓаат во отпорни на избледени и изработени UV-отпорна на ОЛФИН® ткаенина. Столчињата се изработени со премиум и цврсти рамки кои гарантираат долги години на употреба на отворено благодарение на нивните алуминиумски рамки кои се докажани со 'рѓа и УВ-заштитени со заштитени смола. Луксузната пожарна маса ја претвора топлината на вашите собири на отворено за време на убавите ноќи. Сетот е направен само за употреба на отворено. Комплетот со четири парчиња вклучува две вртливите фотелји, lovesубов и правоаголна пожарна маса. Табелата со правоаголна пожарна маса има декоративен кревет од лава карпа. Пожарникарска маса овластена за ЦСА, која вклучува капацитет на горилникот од 50.000 BTU за да помогне да се појави топлината за време на убавите ноќи. Акценти на сива смола заштитена со УВ обезбедува подобрена издржливост за проширена употреба на отворено. Премиум заоблени седишта и перничиња за потпирачи за грб во ткаенината на олефин, отпорна на олад. Направено само за употреба на отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите