.

.

Нанет Нанет Лепоре и женски УВ -Заштитни заштитни очила за сонце за очи. Стилски подароци за жени за секоја сезона

Нанет Нанет Лепоре и женски УВ -Заштитни заштитни очила за сонце за очи. Стилски подароци за жени за секоја сезона

DEN 0.67
Износ

Продавница Нанет Нанет Лепоре Очила за сонце за жени : Под знамето на бренд, обожавана од млади моднистичари, нанитните очила за сонце на Нанет Лепоре избираат стилизирање на врски, со дизајни кои се движат од класичен изглед во сјајни ацети и полирани метали до „сите за забавата“ избори допрени Сјај и глиц! Очилата за сонце на Нант за потпишување го комплетираат изгледот на жената која е сериозна и женствена - силна и секси! Уживајте во нов пар стилски очила за сонце за сонце за да се носат во затворено и на отворено, и совршено за секоја сезона. Однесувајте се кон еден пар нови очила за сонце на Нанет Нанет Лепоре и дајте нов пар очила за сонце на тој специјален некој во вашиот живот исто така. Земете дополнителен пар како резервна копија! Стилски подароци за жени. Очилачи за сонце од црно -бела мачка со очи со градиентен чад затемнети леќи. УВ заштитнички : Овие очила за сонце на жени имаат поликарбонат леќи отпорен Очилата за сонце на Нанет Лепоре продадени од страна на продавачот вклучува мека црна торбичка за микрофибер за употреба како крпа за чистење на леќи и да спречи гребнатини, да биде чиста и за безбедно складирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите